Dziś proszą dzieci: „ Segreguj śmieci! Żyć chcemy w kraju, gdzie pszczoły latają, gdzie Odra jest czysta, gdzie brak wysypiska. Segreguj codziennie, pamiętaj niezmiennie: NIE MIESZAJ ODPADÓW! Upomnij sąsiadów!:) » czytaj więcej...
Strona główna

Aktualności

RSS

Wzory deklaracji przyjęte Uchwałą Rady Miasta z 22 kwietnia zgodne z prawem.

Na posiedzeniu Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Szczecinie, które miało miejsce 14 maja br. przedstawiciele Urzędu Miasta, w związku 
z prowadzonym przez Izbę badaniem zgodności uchwały Rady Miasta Szczecin  Nr XXIX/860/13 RM z dnia 22 kwietnia 2013 r. zmieniającej uchwałę w sprawie zmiany wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, przedstawili wyjaśnienia i informacje dotyczące określonego przedmiotową uchwałą zakresu informacyjnego deklaracji. 
 

»
2418
0
0
15 maja 2013 »

Odbiór odpadów – przyjmowanie deklaracji

Wydłużone godziny pracy urzędu, dodatkowe punkty pobierania i przyjmowania deklaracji, spotkania z mieszkańcami i z zarządcami nieruchomości -  to działania, które dodatkowo podejmie urząd miast, aby ułatwić terminowe złożenie deklaracji w sprawie opłaty za gospodarowanie odpadami.

»
2683
0
0
13 maja 2013 »

Zmiany w sprawie naliczania opłat za gospodarowanie odpadami!

22 kwietnia 2013 r. Rada Miasta na wniosek Prezydenta Miasta podjęła uchwałę zmieniającą obowiązującą w Szczecinie metodę naliczania opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla nieruchomości zamieszkałych oraz wzór deklaracji dotyczącej wysokości opłat. Na 15 czerwca 2013 r. przesunięty został termin złożenia deklaracji.

 

»
3980
0
0
19 kwietnia 2013 »

ZWiK pomaga określić roczne zużycie wody na nieruchomościach zamieszkałych

W związku ze zbliżającym się terminem złożenia deklaracji w sprawie opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, który przypada na dzień 15 czerwca br., ZWiK  w Szczecinie podjął działania zmierzające do wsparcia właścicieli nieruchomości przy określania rocznego zużycia wody z danej nieruchomości. W Szczecinie podstawą wyliczenia opłaty za gospodarowanie wody dla nieruchomości w zabudowie wielorodzinnej jest ilość zużytej wody z 12 miesięcy lub dwukrotność zużycia z 6 kolejnych miesięcy.

»
4569
0
0
3 kwietnia 2013 »
Wszystkich rekordów: 133
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie 2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone