Szkło, gazetki i plastiki, masz osobne pojemniki. Sortuj śmieci, bo to w modzie, i pomagasz też przyrodzie » czytaj więcej...
Strona główna

Aktualności

Aktualności 16 lutego 2017 wyświetleń: 1592

Odbiór odpadów segregowanych gromadzonych w workach

W związku z pojawiającymi się zgłoszeniami mieszkańców o braku odbioru wszystkich frakcji odpadów segregowanych informujemy jak prawidłowo przygotować worki do odbioru.

Podstawową zasadą jest wystawianie w dniu odbioru od godz. 6:00 wszystkich frakcji odpadów (papier, tworzywa sztuczne, szkło) przed nieruchomość. Firma wywozowa odbiera każdą frakcję odpadów osobno, tzn. jednym pojazdem odbierane są np. worki niebieskie, a w późniejszych godzinach firma odbiera worki żółte, a następnie zielone. Jeżeli firma wywozowa na danym adresie jest drugi raz w ciągu dnia i odbiera wyłącznie worki żółte, to pracownicy widząc wystawione worki niebieskie, które odbierane były wcześniej, nie może zabrać do jednego pojazdu worków żółtych z niebieskimi. 

W związku z powyższym apelujemy do mieszkańców, aby wszystkie frakcie worków wystawiać przed nieruchomość od godz. 6:00., w przeciwnym razie reklamacje składane na pracowników firm wywozowych nie będą rozpatrywane.

aktualizowano: 2017-02-16
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów:
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie 2018 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone