„Segreguj śmieci” - to dziś w modzie – w końcu czas pomóc przyrodzie! » czytaj więcej...
Strona główna UE

Aktualności

Aktualności 29 października 2014 wyświetleń: 2944

Zielone do końca listopada odbierane z nieruchomości zamieszkałych

Przypominamy, że aż do końca listopada będzie świadczona usługa odbioru odpadów zielonych z nieruchomości zamieszkałych. Tak gwarantuje to zapis uchwały o zakresie usług swiadczonych przez gminę w zamian za opłatę oraz postanowienia umów zawartych z podmiotami realizującymi tę usługę na rzecz gminy.

Wielu właścicieli nieruchomości zamieszkałych zadaje pytanie czy w listopadzie kontynowany będzie odbiór odpadów zielonych? Będzie jak najbardziej i od samego początku funkcjonowania tej usługi taką informację przekazywano. Nie wymaga więc to dodatkowych czynności ze strony właścicieli nieruchomości.

Dla tych, którzy dotychczas nie korzystali z tej możliwości ważna informacji - zgłosić wolę korzystania z usługi odbioru zielonego można w każdej chwili. Dotyczy to zarówno zabudowy jedno, jak i wielorodzinnej.

Szczegóły na http://ecoszczecin.pl/slideshow/Odbior-odpadow-zielonych-z-nieruchomosci-zamieszkalych_255?styl=white

Po 30 listopada nastąpi 4 miesięczna przerwa w realizacji usług aby na wiosnę wrócić z jej realizacją. Powrót po przerwie nie będzie wymagał od właścicieli posesji w zabudowie jednorodzinnej żadnych czynności potwierdzających. Korzystający z usługi w listopadzie automatycznie będą obsługiwani również w przyszym roku.

 

  

aktualizowano: 2014-10-29
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów:
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie 2023 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone