„Segreguj śmieci” - to dziś w modzie – w końcu czas pomóc przyrodzie! » czytaj więcej...
Strona główna UE

Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi 19 listopada 2013 wyświetleń: 2300

Czy po uchwaleniu nowych stawek opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi przez Radę Miasta znowu trzeba będzie składać deklaracje ?

Tak. Zgodnie z art. 6m ust. 2 ustawy o utrzymaniu czystości i porządku,  w razie zmiany danych będących podstawą ustalenia wysokości należnej opłaty konieczne jest złożenie nowej deklaracji przez właściciela nieruchomości. 

aktualizowano: 2013-11-19
Wszystkich rekordów:
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie 2021 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone