Szkło, gazetki i plastiki, masz osobne pojemniki. Sortuj śmieci, bo to w modzie, i pomagasz też przyrodzie » czytaj więcej...
Strona główna

Aktualności

Aktualności 10 kwietnia 2014 wyświetleń: 2259

Od 15 kwietnia można zgłaszać odbiory odpadów zielonych z zabudowy wielorodzinnej.

Do końca maja zielone odpady (trawa, gałęzie, liście, spady) z zabudowy wielorodzinnej w Szczecinie odbierać będzie firma JUMAR. Podmiot został wybrany w wyniku rozstrzygnięcia postępowania przetargowego obejmującego wybór podmiotu świadczącego tę usługę w okresie od 15 kwietnia do 31 maja.

 

 

Zarządcy lub właściciele nieruchomości zamieszkałych w zabudowie wielorodzinnej chcący skorzystac z usługi odbioru odpaów zielonych z ich nieruchomości muszą złożyć zamówienie  na podstawienie kontenera  na odpady zielone bezpośrednio w firmie JUMAR. Zgłoszenia można kierować:

telefonicznie - (91) 48 31 810 kom. 507 008 901

faksem pod nr tel.  (91) 48 98 594

e-mail: kontenery@jumar.info.pl

Firma JUMAR w odpowiedzi na zgłoszenie, winna w terminie do 14 dni udostępnić właścicielom nieruchomości zamieszkałych, w zabudowie wielorodzinnej, kontener o pojemności 2, 3, 4, 5, 6 oraz 7 m3.

Wszystkie ustalenia, co do wielkości kontenera odbywać się mają w porozumieniu z wymaganiami indywidualnymi zarządców i właścicieli nieruchomości. Szczegółowe zapotrzebowanie przekazuje każdorazowo właściciel / zarządca nieruchomości.

Ostateczna realizacja zamówienia leży każdorazowo po stronie firmy JUMAR, która podejmie decyzję o wielkości podstawianych kontenerów uwzględniając kontenery, które na moment realizacji zlecenia może zadysponować. 

 

aktualizowano: 2014-04-16
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów:
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone