Wiedzą to już dzieci od najmłodszych lat, segregując śmieci dbamy o nasz świat. » czytaj więcej...
Strona główna

Aktualności

Aktualności 3 kwietnia 2014 wyświetleń: 2391

Po 8 kwietnia odpady zielone (trawa, gałęzie, liście, spady) bedą odbierane od mieszkańców domów jednorodzinnych.

2 kwietnia br. nastąpił wybór najkorzystniejszej oferty złożonej przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. Podmiot zaoferował za świadczenie usług kwotę 321 tys. zł brutto i za tę cenę do końca maja będzie świadczył na terenie całego miasta usługę odbioru i zagospodarowania odpadów zielonych.

 

Odpady zielone będą odbierane od mieszkańców domów jednorodzinnych, którzy zgłoszą swoją nieruchomość w urzędzie miasta. Do dziś uczyniło to 600 właścicieli nieruchomości. Zachęcamy wszystkich mieszkańców domów jednorodzinnych, aby zgłaszali chęć korzystania z tej usługi. Można to zrobić telefonicznie, mailem, poczta tradycyjną lub osobiście.

Aktualnie  trwa drugie postępowanie,  obejmujące odbiór odpadów zielonych z nieruchomości zamieszkałych wielorodzinnych  w okresie kwiecień - maj.

Do jutra powinno być wszczęte trzecie postępowanie na odbiór odpadów zielonych z nieruchomości zamieszkałych jednorodzinnych i z zabudowy wielorodzinnej od 1 czerwca do 30 listopada, z podziałem na 4 sektory.

aktualizowano: 2014-04-03
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów:
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone