Szkło, gazetki i plastiki, masz osobne pojemniki. Sortuj śmieci, bo to w modzie, i pomagasz też przyrodzie » czytaj więcej...
Strona główna

Aktualności

Aktualności 27 marca 2015 wyświetleń: 2195

Postępowanie w sprawie odbioru zielonych z zabudowy wielorodzinnej na finiszu.

25 marca br. opublikowano komunikat dotyczący wyboru najkorzystniejszej oferty w ramach postępowania prowadzonego przez Gminę Miasto Szczecin na odbiór i zagospodarowanie odpadów zielonych z nieruchomości zamieszkałych w zabudowie wielorodzinnej.

 

Po uprawomocnieniu się podanych wyników z poszczególnymi podmiotami, których oferty zostały ocenione jako najkorzystniejsze, zostaną zawarte umowy obowiązujące w roku 2015, i rozpoczną one świadczenie usług. Pierwsze odbiory z zabudowy wielororodzinnej mogą być realizowane już po Świętach Wielkanocnych

 

W ramach postępowania obejmującego obsługę nieruchomości wielorodzinnych dodatkowe puntky mogły zdobyć te firmy, które zaoferują podstawienie kontenera przeznaczonego do gromadzenia odpadów zielonych w terminie 2 dni roboczych od zamówienia.W poszczeólnych sektorach podmioty, które złożyły najorzystniejsze oferty, wskazały właśnie taki okres na realizację zamówienia. Warto zaznaczyć, że w przeciwieństwie do ubiegłego sezonu, kontenery mogą być już zabrame po 24 godzinach od podstawienia dlatego właściciele i zarządcy powinni dobrze planować zamówienia i przygotować odpady do wywiezienia aby ograniczyć sytuacje, w których odebrany kontener będzie pusty.

W poszczególnych sektorach najkorzystniejsze ofery złożyły:

Sektor I - Konsorcjum Firm: TomPol Tomasz Franecki oraz Firma Usługowo Handlowa Wincenty Franecki

Sektor II -  Z.P.H.G. JUMAR Julian Maruszewski

Sektor III - Konsorcjum Firm: TomPol Tomasz Franecki oraz Firma Usługowo Handlowa Wincenty Franecki

Sektor IV - Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Szczecin

 

Szczegółowe dane do kontaktów dla potrzeb zgłaszania zapotrzebowań na podstawienie kontenerów do gromadzenia odpadów zielonych będą opublikowane na stronie ecoszczecin.pl w najbliższych dniach.

 
aktualizowano: 2015-03-27
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów:
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone