Dawaj przykłady – segreguj odpady » czytaj więcej...
Strona główna

Aktualności

Aktualności 27 marca 2015 wyświetleń: 2207

W Święta inaczej

Zmiany terminów odbioru odpadów komunalnych w okresie świąt Wielkiej Nocy

W związku z ustawowym dniem wolnym przypadającym w okresie Świąt Wielkiej Nocy modyfikacji ulegną terminy odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych.

W okresie, od 06.04 do 11.04, planowe odbiory odpadów komunalnych  realizowane będą z jednodniowym przesunięciem, tj. od 07.04 do 11.04.

 

Wyjątki:

Inna sytuacja dotyczy wywozu odpadów segregowanych w workach i wielkogabarytowych  w sektorze II (Krzekowo-Bezrzecze, Zawadzkiego-Klonowica, Pogodno, Świerczewo, Rumieńce, Pomorzany) i w sektorze IV (Żydowce-Klucz, Podjuchy, Zdroje, Dąbie, Załom-Kasztanowe, Wielgowo-Sławociesze-Zdunowo, Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce, Kijewo, Majowe, Słoneczne, Bukowe-Klęskowo)

W tych dzielnicach harmonogramy odbioru odpadów segregowanych i wielkogabarytowych  ustalone były na cały rok konkretnymi datami,  a nie dniami tygodnia. Te harmonogramy uwzględniały już dni wolne przypadające w okresie świątecznym. Właściele  nieruchomości w sektorze II i IV otrzymali szczegółowe harmonogramy na cały rok . Są one również dostepne na stronie www.ecoszczecin.pl

 
aktualizowano: 2015-03-27
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów:
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie 2019 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone